Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Scoala privata Magnolia

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 1:47 am

Incepu sa vorbeasca despre baietii acceptati.
Sarrah:Xenis este un nesuferit.Am stiut asta de cand l-am vazut.
Sumori:Okumura e cel mai secretos baiat din cate stiu eu.
Michi:Arimote pare un baiat de treaba dar nu e genul meu.
Alavera:Zinaro e cel mai dragut baiat din clasa.
Auzind acestea Imi spuse Sumori:
-Atunci..Pot sa te provoc ceva.
Alavera:Spunee.
-Te provoc sa ii pui crema de ras in pantaloni.
Alavera:Poftim??Doamne fereste.Mi-am bagat nasul unde nu imi fierbe oala.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 1:56 am

Este ora 13 noaptea, plec petru a indeplini "misiunea" ies pe geam, pentru ca sa nu ma vada vreunul dintre paznici can ies, desi stateam la etajul 3 cu ajutorul abilitatilor mele puteam ateriza in picioare ca o felina. Am dat deja peste trei dintre paznci dar nu m-au prins, stateam ascunsa dupa un copac mai avam cativa metri pana la caminul baietilor, dar dau peste o fata:
-Hei tu esti in clasa cu mine, ce cauti aici?
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 1:59 am

N-n-n-i-i-m-m-m-i-i-i-c-c,mormai fata.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 2:11 am

Bine nu-mi sta in cale. Spun astea dupa care sar in copac ar din copac pe geam in caminul baietilor, daca imi foloseam magia acestia ma depistau. Ajunsese intr-o debara, crap putin usa pentru a vedea daca drumul e liber dupa careincep sa caut camera lui Akoto.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 2:15 am

Nu stia de ce fata avea acelasi drum ca ea insa nu ii pasa.Cauta camera tipului si in final o gasi.Scoase crema de ras din buzunar si io turna in pantaloni.Se duse la el si ii unse incet sprancenele cu crema ramasa dupa care mai puse putin pe nas.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 2:23 am

Cautam camera aia nenorocita de mai bine de jumatate de ora, nu putea sa ma puna si Comori asta sa ii fur chiloti unui alt baiat, dar nu eu trebuie sa ii fur pe ai fiului directorului. In sfarsit gaisem camera, imi dadusem seama de asta pentru ca vazusem pe noptiera o poza cu el si directorul. Acum trebuie doar sa gasesc boxeri. Am ineput sa scot toate hainele din toate dulapurie si gasisem vreo 10 perechi dar de unde sa stiu care sunt ai lui. Am ales o pereche la intamplare. Dar se pare ca cineva vrea sa intre. Ce ma fac?
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 2:27 am

Isi dadu seama de intentiile fetei si vazu ca Akoto era gata sa intre in camera.
Atunci se duse langa el si ii spuse:
-Hei..Ma poti ajuta te rog?
Akoto:Ce cauti aici?
-Te cautam pe tine ..,spuse razand.M-am ratacit .Mai precis il cautam pe domnul director si nu stiu unde este ma poti ajuta.
-Vino cu mine,spuse acesta.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 2:49 am

Se pare ca am fost salvata in ultimul moment, desi eram putin geloasa. Acum pot pleca linistita, dar drumul inapoi are sa fie la fel de primejdios. Pun chiloti in poseta si ies pe unde am venit, stau o vreme in copac pentru a vedea cine este prin imprejurimi si o vad pe acea fata cu Akoto de brat. Aceasta isi intoarce priverea spre mine si imi face cu ochiul, asa ca si eu ii fa semn cu mana ca totul e ok. Ajung in fata internatului fetelor chiar atunci in fata mea apare unul dintre paznici, era Vinu Momoto.
-Ce cauti afara la ora asta tarzie?
-Dar tu ce cauti in fata caminului fetelor?
-Asa e pa, pa.
Si se facu nevazut, norocul meu.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 2:52 am

Ajunse in fata usii biroului directorului si intra spunandu-i lui Akoto sa o astepte afara.
Directorul:S-a intamplat ceva?
Alavera:Da.Vreau sa stiu de ce in clasa cu numarul 13 sunt doar 4-5 elevi admisi iar in celelalte se depaseste de 20.
De ce ? Ce sa intamplat? spuse o fata care intrase pe usa directorului.
Nici macar nu era cu noi in clasa.
Directorul:Imi faci o favoare?
Alavera:Ce favoare?
Directorul:Ea este nepoata mea ,Alissia . Va fii in clasa cu numarul 11 .Am pregatit un pat in camera ta .
Alavera:Da dar...
Directorul:Nu iti face griji , profesoara a examinat-o . Nu am puso eu pentru ca vreau.
Auzind aceasta fata pleca din biroul directorului fericita de o noua colega de clasa si ca gasise un motiv pentru a vorbi cu directorul.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 5:00 am

Off: Deci Alissia e sora lui Akoto sau nepoata pentru ca el e fiul directorului.

~Dimineata~

In sfarsit e dimineata:
-Hei Comori, i-a fii atenta care e premiul meu? O intrebasem pe fata trezand-o si fluturand prin fata ei boxeri furati.
-Nu pot sa cred, ciar ai facut asta...
-Cum?
O voce de afara: Toata lumea trezirea, sa fiti gata in 20 de minute pentru prima masa dupa aia merget la ore. Trezirea!
Frate, asa devreme? Se plangea Goshime.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 5:10 am

OFF:Am scris la rpg.ii spune nepoata deoarece a "adoptato".Nu este ruda nu Akoto ci doar sta cu el in casa/vila..[ca directoru e bogat].
ON:Hei fetelor,ia sa vedeti ce colega avem .
Cum,cine e fata asta,intreba Sarrah.
-Nepoata directorului,raspunse Alavera.O cheama Alissia si va fii in clasa si camera cu noi.
Poftim,intreba Sumori.
Alavera:Da..Chiar asa.
Hai sa mergem la ore,spuse indreptandu-se spre usa.
Michi:Da,dar nu uita ca esti in pijama,spuse razand.
Atunci merse in pat sa schimbe.
Alissia:Cum?Acum mergem?
Sarrah:Da acum...Sa mergem.
Alissia:Daa..Du-te in boxeri..
Sarrah:Oops.Trebuie sa ne imbracam cu asta?Ce mijto..!!
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 8:41 am

Ooc: Da, joci cu toate personajele :) Si nu am avut ideie de inca catev personaje fictive si am lasat locuri sa se mai inscrie lume pe parcurs in clasa mea :)

BIC:

Imi iau bagajele si merg in camera 204. Pun bagajele intr-un colt.

A 2-a zi dimineata merg pe hol indreptandu-ma spre sala de mese insa dau de un avizier unde era pus un anunt nou.

Prin acest anunt, doresc sa raspund la o intrebare care mi s-a pus aseara. In clasa cu numarul 3 sunt atat de putine eleve deoarece este o clasa a carei numar aduce ghinion si atrge fortele malefice. pentru acea clasa au fost alese elevele cu puterile cele mai mari. astfel incat pot face fata cu succes confruntarilor.

Dupa ce citesc anuntul ma indrept nepasatoare spre sala de mese.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 10:49 am

OFF:Scuze dar nu se poate sa fie admisi elevi cu puteri identice.Pune si tu acolo Hojame Hashima,Fase Nerime,Comura Ashame,Devil Anrago in log de acele personaje.
ON:Merse pe hol impreuna cu Alissia cautand baiatul respectiv.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 10:52 am

Off: dar cine are puteri identice? personajele lui Mirria au puteri identice?
Mirria se pare ca vei juca doar cu 2 personaje unul in clasa 11 si altul in clasa 13.
On: Ma asez la masa asteptand mancarea.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 10:57 am

OFF:Macar pune si personajele care le-am spus mai sus.
On:Alissia:Ce plictisitoare e pauza.Nu poti sa faci nimic distractiv.Ma refer la magie.
Alavera:Asa e. Ce poti face.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 12:08 pm

Off: Am editat mj de la pag 3 si le-am pus.
On: Le aud pe fete. Ma apropii de ele si le spun.
-Hei, nu poti face magie in modul in are stiti voi, dar de aparatele tehnologice mici nu s-a spus ni ic, nu? putem sa le folosim.
Tehnologia mea e atat de mica incat in poseta mea incap cel putin 10000 de gadgeturi. Spun eu zambind. Am o groaza de lucruri pentru distractie. Ce parere aveti de un cip mic cat unghia are pus pe frunte va face nu doar invizibile ci si inperceptibile? sau de lentilele de contact cu raze x si raze infrarosii? Iti pui o lentila albastra in ochiul drept si o lentila rosie pe ochiul stang si vezi prin obiecte intr-o senzatie uimitoare 3D.
Sau ce spuneti de Micul Spion? O masina de teren mic cat unghia, cu un sistem complex integrat. putem spiona directorul si in cele mai intime momente ale sale fara ca el sa se prinda. Spun eu chicotind.
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iul 08, 2011 7:12 am

Off: S-ar putea ca in acest topic sa fiu dusmana lui Lum.
On: Eram la masa si vad ca fata care este in camera cu mine dar nu in aceasi clasa se dadea mare ca are nustiu ce aparate mici cu care are voie la scoala, mai vedem noi, daca ceilalti elevi nu au voie sa se transforme in cinestie ce sau alte chestii ea de ce ar avea voie.
Comori: Hei de ce asa dusa pe ganduri?
-Nimic important dar prevad ca cineva va avea nota scazuta la purtare chiar din primul an.
Sus In jos
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iul 08, 2011 7:19 am

-Doar ca eu nu le-as folosi in scopuri rele. Ei bine, mai merge pentru o copiuta la lucrare, dar in rest le-as folosi la scopuri utile si benefice. Nu ma prea veti vedea folosindu-le pentru farse.
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iul 08, 2011 7:32 am

Hmmm, incearca sa faca pe inocenta deci ea poate copia la lucrari si noi nu.
Profa: Atentie, toata lumea sa mearga in clasele lor unde va deti intalni dirigintele sau dirigintii. Tipa asta ma scoate din minti, parca ar fi general la armata.
Sus In jos
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Vin Iul 08, 2011 7:42 am

OOC: Ar fi amuzant ca in topicul asta Mirria sa fie dusmana cu Lum :)

BIC:

Merg in clasa numarul 13.
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Dum Iul 10, 2011 7:30 am

Off: Am confundata puterile Luneu cu ale lui Rin asa ca mi-am editat mesajele unde ea isi foloseste puterile.
On: Intru in clasa, toi elevi eau la lourile lor, dupa un timp in clasa intra o provesoara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] .
-Buna dimineata copii, de azi inainte eu sunt diriginta voastra, numele meu este Vanadis Vasa. Aveti doua cologe noi care s-au transferat ieri Alissia Iordana si [Alice Carolin
Off: Nu ma intrebati de uinde am scos numele asta(la profesoara ma refer) (va dati seama si singuri).
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 11, 2011 3:29 am

Of ce plictiseala,chicoti.Se ridica si ii spuse dirigintei ceva la ureche dupa care profesoara spuse:Ora de Levitatie .
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 11, 2011 9:36 am

Luna: -Ora de levitatie? Asta e specialitatea mea. Atunci fata isi afisa un zambet diabolic pe fata.
Alice: Ce ma fac, eu nu am nicio carte caresa ma faca sa zbor, am sa ma fac de ras in fata tuturor. Se gandi ea parand foarte ingrijorata.

Off: Deci acum daca clasa nr. 13 nu mai este findca George nu mai intra pe forum trebuie sa o scoatem din joc nu?
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Lun Iul 11, 2011 11:27 am

OFF:De ce nu mai intra George pe forum.?
Am mentionat deja in fisa ca e egoista fara suflet etc..
ON:Sa vad cum leviteaza Zinaro.Cred ca o sa mor de ras,incepu sa chicoteasca.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1Mar Iul 12, 2011 6:13 am

Off: Poi nu prea l-am mai vazut pe aici (la statistici)
Si de ce mi-ai zis ca ai mentionat ca e egoista si alte cele?
On: Profesoara: cine vrea sa inceapa?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia - Pagina 2 Icon_minitime1

Sus In jos
 
Scoala privata Magnolia
Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii tema "Scoala"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: | RPG World | :: ●Citty● :: ❤Scoala Privata Magnolia❤-
Mergi direct la: