Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Discutii tema "Scoala" Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Discutii tema "Scoala" Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Discutii tema "Scoala"

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Discutii tema "Scoala" Empty
MesajSubiect: Discutii tema "Scoala"   Discutii tema "Scoala" Icon_minitime1Sam Iun 11, 2011 3:57 am

Ce parere aveti despre tema aleasa.Aceasta va fi schimbata pe data de 15/6/2011 si voi alege una pentru vara.
Insa chiar vreau sa stiu ce parere aveti despre ea.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Discutii tema "Scoala" Empty
MesajSubiect: Re: Discutii tema "Scoala"   Discutii tema "Scoala" Icon_minitime1Lun Iun 13, 2011 5:08 am

Cred ca tema nu ar trebui schimbata se poate vorbi despre scoala si in timpul veri. Daca cineva vrea sa despre altceva poate sa deschida un subiect nou la aceastasectiune "Discutii despre teme actuale".

Aici putem vorbi desre tot ce tine de scoala nu? Mie una imi place scola deoarece acela ete locul in care imi pertec cea mai mare parte din zi cu prieteni. Colegi sunt foarte de gsca chiar daca ne mai razboim. Materiile preferate ale lui Rin sunt matematica, desenul si cam atat celelalte cer prea multa bataie de cap si de aceea nu le pot considea preferate. Eu vreau sa intru la un lceu de arte din Iasi asa ca va rog sa imi tineti pumni, ce frica mi-e de examenele alea afurisite la rmana si mate.
Sus In jos
 
Discutii tema "Scoala"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Scoala privata Magnolia
» Tema forumului

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: ๑۩۞۩๑Forum๑۩۞۩๑ :: ❤Discutii despre teme actuale❤-
Mergi direct la: