Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Scoala privata Magnolia Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Scoala privata Magnolia Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Scoala privata Magnolia

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Lun Iul 04, 2011 4:25 am

!Prima data facem inscrierile dupa aia incepem, adica daca vreti sa participati la acest RPG screti ca vreti sa va inscrieti si cu ce personaj.

Eu ma inscriu cu Luna Christopher.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Lun Iul 04, 2011 4:28 am

Ma inscriu si eu cu Alavera. dintii
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mar Iul 05, 2011 7:14 am

Bine deci incepem, restul se inscriu pe parcurs (daca veau).

On:
Stau in fata portilor uriase ale institutiei Magnolia, aceasta scoala avea ceva special deoaece era o scoala privata pentru copii cu puterin speciale. E o liniste de mormant cand de o data acele porti uriase se deschid.
-O Doamne. Spun eu uimita, parca intasem la circ, cattiva elevi se intreceau prin zbor, in dreapa un baiat incerca sa impresioneze etele cu flacarile pe care le facea sa apara, iar in stanga altul facaea acelasi lucru cu ghiata, o modela dupa bunul plac. Era plin de astfel de delicventi, nu ma astptam la asta.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mar Iul 05, 2011 7:19 am

Statea exersand puterile , ba de foc , ba de apa .
Era uimita de varcolacul care incerca sa impresioneze fetele.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mar Iul 05, 2011 8:04 am

Din cladire isi facu aparitia in curte un barbat inalt si cu parul blond care avea vreo 30 de ani.
-Atentie toata lumea, am sa va spun regulile acstei scoli, si nu ma voi repeta:
1 Aveti voie sa parasiti incinta liceului doar in vacante si weckend daca doriti, avand in vedere ca aveti aici tot ce va doiti de la mancare pana la dormitoare de 5 stele.
2 Electronicele mari cum ar fi calculatoarele au laptopurile sunt interzise, nu ve-ti avea nevoie de asa ceva aici plus ca avem clasa de informatica unde avem si de acestea.
4 Relatiile sexuale, luptele nepermise, posedarea corpurilor, transformarile in alte persoane in incinta liceului sunt interzise. Bine ca nu a interzis folosirea magiei dupa bunul plac
Si inca ceva folosirea magiei este permisa doar in timpul orelor de curs.
Atunci toti elevi izbucnira.
-Liniste! Acesta este un liceu privat nu un loc unde va pteti manifesta liberi, daca vrei sa ramaneti respectati regulile. Am pus 5 "paznici" care sunt elevi din anul II aici si au voie sa foloseasca magia in caz de nevoie, ei va vor supravegea iar daca veti fi prinsi incalcand regulile imi vor raporta mie. Sa vii prezint: acesta este fiul meu Akoto Neko [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] , Vinu Momoto [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Leon Sanaki [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Ericq William [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si Meckael Hiro [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] Mama! ce baieti frumosi! Revino-ti luna sunt doar vampiri si demoni

Directorul: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mar Iul 05, 2011 8:35 am

Nu pricepea nici macar o vorba din prezentarea paznicilor.
Doar un lucru stia:Baietii astia sunt super frumosi.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mar Iul 05, 2011 8:52 am

Directorul:
-Vreau ca tota lumea sa intre in cladire, cand veti intra pe usa luati cate n biletel de pe masa din stanga, pe fiecare bilet se afla un numar, voi v-a trebui sa mergeti in clasa care are acel numar.
Eu:
-Usor de zis greu de facut, prin atata multime v-a dura doua zile sa intru in liceu. In fata mea isi face aparitia unul dintre paznici, ma opresc brusc si il privesc drept in ochii, acesta cu siguranta este un vampir, dintr-o data ma impinge cineva din spate iar eu aterizez in bratele acetuia, atunci inima incepe sa imi bata cu putere si ma dau brusc la o parte.
-Scuze, scuse, scuze. Spun reede si ma amestec din nou in multimefara sa stiu daca merg spre intrare sau iesire, de ce o fi aparut acel paznic asa din senin in fata mea. In drumul meu ma mai izbesc de o persoana punando la pamant, scena se repeta:
-Scuze, scuze, scuze. Spun astea si ncerc sa o ridic pe persoana de pe jos, era o fata draguta foc cu parul ngru precum abisl si ochii aurii.

Off: Inna e vorba despre personajul tau.
Sus In jos
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mar Iul 05, 2011 10:45 am

Ma inscriu si eu cu Lum

O fata cu parul verde ca iarba si lung, lasat pe spate care ii ajungea pana la spatele genunchilor, si 2 suvite mai scurt si groase purtate in fata, de-o parte si de alta a gatului, care ii ajungeau pana la solduri, si cu ochii albastri ca cerul, cu 2 cornite si urechile ascutite ca de elf, patrunse pe oarta liceului cu putina intarziere.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mar Iul 05, 2011 10:49 am

O durea capul si se ridica cu ajutorul unei fete.Se uita la ea si spuse:Scuze!
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mar Iul 05, 2011 11:09 am

Cum intarzisem cateva minute nu auzisem regulile iar despre tehnologie aveam voie cu ea, aparatele mele fiind mici. In loc de telefon mobil aveam un MP7, cu functii din cele mai dierse si chiar conectat la internet si daca il conectam la tv-ul din camera indeplinea rolul unui STB si aveam acces la peste 10000 programe tv prin satelit. Si aveam multe alte aparate tehnologice unele care puteau schima structura moleculara a ADN-ului unei persoane, toat aceste aparate tehnologice care le aveam fiind nu mai mari decat palma. Cu ajutorul tehnologiei puteam poseda o persoana sau sa ma transform in orice persoana doream si tehnologia mea putea face adevarate magii. Cu tehnologia de partea mea ma simteam ca o vrajitoare.
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 2:49 am

Dupa ca o ajut pe fata sa se ridice de pe jos, imi itorc privirea spre poarta, se pare ca cineva intarziase, eram putin surprinsa de aspectul fetei, nu puteam sa imi dau seama ce rasa este, demon sau elf? Dar nu asta conta acum, trebuie sa ajung in clasa pana maine totusi, intr-un sfasit reusesc sa intru pe usa si sa iau un biletel de pe masa. Se pare ca sunt in clasa cu numarul 11.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 3:24 am

In urma unui baiat reuseste si aceasta sa se strecoare si ia un bilet de pe masa.
Se pare ca avea numarul 11.
Ce noroc.
Era ultimul biletel cu acest numar.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 4:12 am

Ajung si eu inauntru si iau un bilet cu numarul 13.
-Grozav. Spun eu.
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 5:39 am

Caut aceea clasa de 10 minute, dar in sfarsit am reusit sa o gasesc, intru unauntru, ea o dezornite totala, bancile stateau alandala iar lucrurile elevlor erau puse aiurea [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] . Ma asez intr-o banca de langa fereastra si stau acolo ica vreo 10 minute in care clasa se umpluse.
-Huh, se pare ca a venit toata lumea, bine atunci prima data va vom testa abiitatile pentru a vdea daca chiar sunteti destinati sa faceti parte din aeasta scoala. Zise o profesoara care tocmai intrase in clasa. Era inalta, cu parul roscat si ochi verzi. Dupa toate astea ea ii luase pe elevi din primele banci care erau ultimi aparuti si le spuse sa faca cea la care se pricep cel mai bine.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 5:51 am

Eram asezata in banca situata langa Luna.
Ma uitam ce calitati aveam eu pe langa ceilalti elevi.
OFF:Am modificat fisa personajului meu care il interpretez in acest topic.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 7:35 am

Era randul nostru sa aratam ce putem face, iar eu sunt prima, la naiba, fii calma Luna, ce mare chestie, ti-ai folosit magia de sute de ori, dar nu public.
-Ei, ce mai astepti?, arata-ne ce poti! Spuse profesoara.
-Bine. Imi indrept privirea spre catedra iar aceasta incepu sa pluteasca din senin si sa se miste dupa bunul meu plac.
-Hmm, interesant. Ea spuse astea si trecuse la urmatoarea persoana care era fata de care m-am impiedicat afara.


Ultima editare efectuata de catre Mirria in Dum Iul 10, 2011 7:26 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 11:16 am

Facu ochii mari si incepu sa se emotioneze.
Iesi in fata clasei si se gandi la ce magie sa foloseasca.
-Ce mai astepti,intreba profesoara.
-Acum,spuse fata.
Magic fozola, 25 år gammel, helt forbudt magi.
Odata ce rosti aceste cuvinte ii aparu parul blond,aripi de inger si un fel de toiage,unul in fiecare mana .
Spoiler:
-Deci esti un demon-vrajitoare.Interesant,spuse profesoara.


Ultima editare efectuata de catre Inna in Lun Iul 11, 2011 3:37 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 11:32 am

-Hm, deocamdata sunt singura in clasa cu numarul 13. Dar stiu cum sa fac sa atra atentia asupra mea. Gndesc eu. Apoi cand profesorul venise in clasa si vrusese sa imi vada puterile rostesc:
Hai Dino, eu sunt din patrula Dino, 250 milioane ani in urma, erou preistoric. Ma transform apoi intr-un pterodactyl. de 16 metri lungime si 5 inaltime. Scot un sune ascutit de pterodactyl care se auzise in toata scoala. Apoi revin la forma mea de fata. Ii arat apoi profesorului puterile mele aratandu-i ca pot trimite socuri electrice. Trimisesem cateva socuri electrice intr-un bec din mana profesorului, acesta aprinzanduse de cateva ori. Apoi plutesc prin clasa.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 11:50 am

Acum era randul ca profesoara sa ne spuna cine era admis in scoala.
Avea asa de multe emotii.
Profesoara:
Acum,alevii care au fost admisi.
-Xenis Tamoshi.[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Sozura Camori.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Luna Christopher
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Sazasura Comara si Soshi Comara
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Arimote Sozura.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Sara Zurate
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Michi Rodrigues
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Alavera Ruthven
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Sorena Goshime
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Sumori Kasomata
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
-Rin Okumura
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si Takasa Zinaro
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Odata ce auzi numele ei chicoti scurt si se uita la cei care au fost admisi.


Ultima editare efectuata de catre Inna in Lun Iul 18, 2011 5:38 am, editata de 2 ori
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 11:55 am

La clasa numarul 13 admisii erau:

Invader Lamu
Invader Dahlia
Hojame Hashima,
Fase Nerime,
Comura Ashame,
Devil Anrago
Mirria Yoshino


Ultima editare efectuata de catre George in Joi Iul 07, 2011 10:54 am, editata de 2 ori
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 11:56 am

OFF : George acele personaje erau la clasa cu numarul 11 nu la clasa cu numarul 13.
Pune tu cine era admis acolo.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Mier Iul 06, 2011 12:06 pm

Ooc: Am modificat.
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 12:39 am

Off: Deci eu in acest topic joc cu toate personajele?, si george la tine in clasa sunt doar atata persoane?
On:
Profesoara: Bine acum toti cei care v-ati auzit numele veniti cu mine. Ea ne dusese prima data in fata caminelor baietilor. Baieti de aici v-a va conduce Akoto, student in anul doi, in camerele voastre. Spuse asta si apoi ne continuasem drumul pa ca ajunsesem in fata caminului fetelor. Domnisoara Zurate stiind imprejurimile pentru ca ea a crescut aici n-ea condus in camerele noastre.
Sarrah Zurate: Pentru ca suntem 7 fete in clasa, 4 or sta intr-o camera si 3 in alta cu o mica exceptie, o fata din alta clasa va sta impreuna cu cele 3 pentru ca nu mai sunt alte camere libere si oricum aveti un pat in plus in camera. Veti fi sortate in ordine alfabetica: Christopher, Comori si Goshime mergeti in camea 204, despachetati si asteptati-o pe Invader Lamu. Kasomata, Rodrigues, Ruthven si eu vom sta in camera 205.
Intrasem in camera si vazusem ca erau paturi supra etajate, un dulap mare, o baie cu dus si patru noptiere.
-Eu stau..., dar nu apucasem sa termin propozitia ca toate fetele isi alegesera cate un pat iar mie nu mi-a ramas de cat sa stau pe patul de sus din dreapta.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 1:01 am

Ajunse si aceasta in camera si despacheta.Le privi pe colegele ei si le intreba.
-Deci,voi ce specii sunteti?
Sumori:Demon-Lup..
Michi:Razboinica Yin.
Sarrah:Vampir .
Auzind acestea spuse:
-Pacat.As fi vrut sa fie cineva ca mine,dar imi place si asa.
Sumori:Ehh.Daca ar fi fost toate la fel nu ar fi atat de frumos.
-Asa e ,spuse fata chicotind.
Deci vreti sa fim prietene sau sa ne certam mereu,intreba fata.
Sumori:Poftim,nu m-am certat cu nimeni toata viata mea.
-Atunci e bine,chicoti fata.
Ador aceasta camera.Iar uniformele sunt excelente
,continua.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1Joi Iul 07, 2011 1:17 am

-Oh, frate ce plictiseala... Ma plangeam eu.
-Atunci hai sa ne jucam adevar sau provocare. Spuse Comori.
Atunci ne-am coborat toate din paturi si ne-am asezat in mijlocul camerei formand un cerc, iar Comori a invartit o sticla, ghinionula facut ca aceasta sa se opreasca in fata mea.
Goshime: Adevar sau provocare?
-Provocare.
-Te provoc sa furi boxeri lui Akoto, ai la dispozitie 24 de ore.
-24? Accept.
In ce m-am bagat.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Scoala privata Magnolia Empty
MesajSubiect: Re: Scoala privata Magnolia   Scoala privata Magnolia Icon_minitime1

Sus In jos
 
Scoala privata Magnolia
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Discutii tema "Scoala"

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: | RPG World | :: ●Citty● :: ❤Scoala Privata Magnolia❤-
Mergi direct la: