Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Gala Oscar RPG  Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Gala Oscar RPG  Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Gala Oscar RPG

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Gala Oscar RPG  Empty
MesajSubiect: Gala Oscar RPG    Gala Oscar RPG  Icon_minitime1Joi Iun 16, 2011 9:49 am

Ma gandeam ce ar fi ca in fiecare saptamana admina, sa ne propuna un subiect pentru RPG. O anume tema, si fiecare jucator activ isi poate deschide un topic in RPG cu acea tema doar ca sub titlu la descriere sa scrie CONCURS iar ceilalti membri vor posta normal in topicuri, impreuna cu initiatorii subiectelor. Atentie, actiunea din acele topicuri ca topicurile sa fie validate in concurs, vor trebui ca actiunea in ele SA FIE TERMINATA nu lasata in aer. Topicurile cu actiunea lasata in aer vor fi DESCALIFICATE. Timpul acordat unui topic pentru a avea o actiune terminata va fi 3 saptamani de la data primului post, adica de la initierea lui. Deasemenea topicul ca sa fie legitim pentru a participa in concurs va trebui sa atinga in cele 21 de zile MINIM 10 PAGINI!
Repeteam cele 2 reguli:
Dupa 21 de zile de la initierea topicului, tiopicul trebuie sa fie:
1. Cu actiunea terminata
2. Sa aiba peste 10 pagini.
Daca nu respecta una din aceste reguli, topicul va fi DESCALIFICAT.
Deci pe scurt asta inseamna sa fiti activi si sa postati.
Ce premii se vor acorda:
Topicul castiator va fi premiat cu premiul: Cea mai buna poveste RPG
Personajele care au jucat in rol vor fi premiate cu: Cel mai bun rol atat la fete cat si la baieti. Adica va fi premiat un personaj feminin si unul masculin.
Userii care au avut acele personaje premiate vor fi premiati cu: Cea mai buna interpretare atat la fete cat si la baieti.
Adica de ex daca eu as castiga, as castiga premiul pentru cel mai bun rol femnin si premiul pentru cea mai buna interpretare la masculin.
Adica vor fi premiati separat personajul si actorul.
In ce vor consta premiile.
Topicul castiator va beneficia de faptul de a fi mutat intr-o noua rubrica creata GOOD TOPIC RPG
personajul castigator va castiga un poster facut in PHOTOSCAPE. In poster personajul va aparea imbracat de gala, pe covorul rosu si cu Oscarul in mana iar acest poster va aparea pe portalul forumului timp de o saptamana.
Posterul va fi facut de catre Designerul Forumului.
Userul a carui apartine personajul castigator va castiga dupa cum am spus premiul pentru cea mai buna interpretare iar acesta va consta in:
Rank special, (admina decide ce va scrie in acel rank) si cati banuti vrea admina.
Eu am postat despre premiul i. Despre premiile 2 si 3 sau daca mai vrea sa se adauge cate ceva la premiile mele. Va decide moderatoarea Alle.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Gala Oscar RPG  Empty
MesajSubiect: Re: Gala Oscar RPG    Gala Oscar RPG  Icon_minitime1Joi Iun 16, 2011 9:57 am

Pentru în primul rând, mersi că m-ai lăsat pe mine să aleg premiile pentru locul 2 şi 3. Aşa, acum premiile sunt următoarele:

-Locul 2: 15 rep. ; 10 diamante, 1500 bani şi un trofeu.
-Locul 3: 10 rep. ; 1000 bani şi un trofeu.

Trofeele vor fi făcute special pentru acest concurs.

Urăm tuturor celor care se vor înscrie mult succes ^^.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Gala Oscar RPG  Empty
MesajSubiect: Re: Gala Oscar RPG    Gala Oscar RPG  Icon_minitime1Joi Iun 16, 2011 10:02 am

Mai adaug faptul ca concursul se va termina cand se vor strange 10 topicuri incheiate.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Gala Oscar RPG  Empty
MesajSubiect: Re: Gala Oscar RPG    Gala Oscar RPG  Icon_minitime1Joi Iun 16, 2011 11:52 am

Tema de saptamana aceasta este "Discoteca".:)
Topicurile le puteti pune in "Disco" iar la titlu sa scrie pentru concurs.
Succes la Toti
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Gala Oscar RPG  Empty
MesajSubiect: Re: Gala Oscar RPG    Gala Oscar RPG  Icon_minitime1Joi Iun 16, 2011 11:55 am

Păi mă înscriu eu şi Dexy ^^. O să facem un topci unde să începem să postăm xD.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Gala Oscar RPG  Empty
MesajSubiect: Re: Gala Oscar RPG    Gala Oscar RPG  Icon_minitime1Joi Iun 16, 2011 11:57 am

Ma inscriu si eu in concurs :)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Gala Oscar RPG  Empty
MesajSubiect: Re: Gala Oscar RPG    Gala Oscar RPG  Icon_minitime1

Sus In jos
 
Gala Oscar RPG
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: ๑۩۩.Fun.۩۩๑. :: ๑۩۩.Fun.۩۩๑. :: ❤Concursuri❤-
Mergi direct la: