Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
O regula noua Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
O regula noua Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 O regula noua

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65803
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

O regula noua Empty
MesajSubiect: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Joi Iun 16, 2011 6:02 am

Aveti voie sa deschideti topicuri private dar un user are obligatia de a pastra proportia acestora maxim 50% din totalul topicurilor pe care le deschide. Ca exemplu daca un user are 10 topicuri deschise private pot fi maxim 5. Sau daca are 14 topicuri maxim 7 pot fi private. Etc.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60156
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 2:46 am

Da' poate eu vreau să postez doar cu anumiţi membrii. Adică se deschide un topic şi se bagă toată lumea la el :|. Frate vă arăt eu forumuri rpg. Dar pe alea la un topic nu postează 10 persoane odată. Şi se postează rânduri întregi nu trei cuvinte, la care ne e lene să le scriem şi pe alea :|. George, spune-mi un lucru, Anime RPG era aşa? Se mai întâmpla să posteze 2-3 membrii, dar ăia măcar ştiau să joace nu să folosească smile'uri în mesajele de la rpg :-j.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65803
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 2:51 am

Eu nu am zis ca nu ai voie sa deschizi topicuri private ci daca deschizi un topic privat sa mai deschizi si altul public. Incat sa nu ne inundam de topicuri private si topicuri pubice sa ne trezim ca nu sunt decat 2 sau 3.

Cat despre cei ce pun smite-uri in mesaje RPG trebuie avertizati. Pai si tu esti mod, de ce nu le dai avertisment daca i-ai descoperit?
Cat despre anime RPG da era altfel acolo ca aici. Dar aici nu este forumul tau ci a lui Inna si ea a vrut sa faca un loc unde sa se simta bine toata lumea, adica si cei care sunt la inceput cu RPG-ul.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60156
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 2:56 am

Mda, dar atunci nu-mi interziceţi mie ce topicrui să fac. Şi eu i-am spus Innei să nu pună smileuri da' cică dacă pui smileuri deschi mai bine expresia feţei :|.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65803
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:00 am

Eu nu ti-am interzis sa deschizi topicuri private. Ai vazut pe undeva cuvantul interzis? Eu mai repet. Am zis daca faci prea multe topicuri private trebuie sa faci si topicuri publice sa nu ne inundam in cele private. Ce parere o sa isi faca noii useri cand vor vedea ca toate topicurile sunt private? or sa zicca ca vai e forum privat si ii piere cheful de inregistrare. Zau asa, chiar vreti ca forumul asta sa ajunga privat? Daca e asa si prezenta mea va deranjeaza eu plec si gata.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60156
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:03 am

Nu mă deranjază prezenţa ta >_>. Doamne fereşte. E o ţară liberă şi un forum la fel ._. . Da' e aiurea să vezi că intră toţi membrii la un topic. Cum a fost şi cu ăla deschid de mine la cimitir. Eu l-am deschis, da apoi nu am postat decât 3 mesaje că deh, am avut treabă, nu am intrat şi aţi postat fără să ţineţi cont că poate eu vroiam să mai răspund :-j.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65803
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:06 am

Pai ce am spus eu e simplu:
Daca vrei sa fie topic privat trebuie sa pui privat si sa scrii cine cu cne vrei sa posteze. Dar nu ar trebui sa deschizi doar topicuri private. Mai trebuie lasate si cateva topicuri publice. Altfel userii noi isi vor face o impresie ca e forum privat si nu se vor mai inregistra.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60156
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:09 am

Ok, nu am făcut numai topicuri private. Dar sincer, făr supărare, aşteaptă şi tu să vezi dacă mai doreşte cineva să posteze la un topic nou >_>, nu răspunde imediat de cum l-ai văzut >_<.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65803
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:10 am

-Dar de ce? Daca toata lumea ar astepta sa raspunda altii pai n-ar mai raspunde nimeni. Si un topic daca e public am tot dreptul sa raspund de cum il vad.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60156
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:12 am

Răspunde la topicurile făcute de Inna >_>. Sincer acum, nu-mi place aşa :|.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65803
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:16 am

Pai i-am raspuns la toate topicurile ei. Si de ce sa imi impui mie la ce topicuri sa raspund? Ei bine lasa sa o asteptam pe Inna. Sa vedem ce spune ea. Deci in concluzie tu zici ca nu ai nici o legatura, dar faci topicuri private doar ca sa nu intru eu. Ai ajuns poate chiar mai rea decat Lunatic Asylum de pe britorden. Atunci o sa pun si eu la topicurile pe care fac eu exclus Alle. Sa vedem daca iti va conveni sa te simti exclusa.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60156
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:22 am

Mihaela nu e rea. Dar sincer omule, începi să mă calci grav de nervi, iar în ultima perisoadă nu stau foarte bine cu ei. Nu-mi place cum postezi, cum scri, şi lista e lungă. Vrei să continui? Nu cred. Dacă tu crezi că Mihaela e rea, chill, încă nu m-ai cunoscut pe mine. Nu sunt obligată să postez cu tine, ok? Şi dacă pui "Exclus Alle" crezi că mă afectează? Nu dragă, chiar ti-aş mulţumi. Sincer, Inna postează mult mai bine ca tine. Dar serios, la 23 de ani de comporţi ca un puşti de 10.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65803
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:26 am

Am 25 de ani, nu 23. Dar nu am prea mult talent desi incerc sa ma straduiesc. Si in plus nu stiu cat iti palce sau nu de cum postez dar e forumul lui Inna si nu al tau. Asa ca nu te mai comporta pe alt forum de parca ar fi al tau. Daca vrei sa postezi la toate topicurile tale pune la toate privatr da o sa vezi ca daca umpli forumul lui ijnna de topicuri private nu se va mai iregistra nimeni fiindca va ajunge forum privat.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79019
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:30 am

Please.Incetati cu cearta.
Impacati`va . V`am spus la amandoi ce vrea celalalt asa ca STOP.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60156
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:32 am

În loc să spui "Sărumâna" că te-am întinerit, faci figuri. Altă dată nu o să mai fiu atât de drăguţă. Şi cine a spus că deschid numai topicuri private? Stai dragă liniştit, nu o fac, dar nu vreau ca TU să postezi la ele. Eu am un mod de scris altfel care nu-l înghite pe al tău. Şi reţine, acum sunt super drăguţă, şi deloc rea. Doar realistă. Dar nu vrei să vezi când mă enervez. Postează cu ceilalţi membrii, dar evită topicurile unde vezi "Autor : ✖°Allé. ♥." . Sper că m-am făcut înţeleasă ^^.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Sochy
Designer
Designer
Sochy


Reputatia : 30
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Caine
Mesaje : 125
Bani Bani : 55119
Reputatie : 1
Data de inscriere : 17/06/2011
Varsta : 30

O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:37 am

Hei , gata gata . Sunteti oameni in toate firea , cel putin tu George . Calmativa , mai sunte-ti moderatori , si fani anime si rpg . Nu credeti ca trebuie sa terminati?
Alle se refera la scrisul mai bogat , incercarea de a te inspira din carti , momente din viata si anime , posibil jocuri ca textul sa fie mai mare , mai placut minti. Ar trebuii sa intelegi asta .
Rpg-ul este un loc de refugiu al oamenilor , al celor care nu se pot regasi in realitate si nu se pot calma, dezvolta ....intradevar in lume .
Acest forum este un forum liber cum spune si Alle , nu e nevoie de cearta , dar daca nu pricepi si nu iti convine ce vezi . Topicuri private si ca nu te simti bine in grupul nostru , langa noi .
Vrem sa te facem sa intelegi , George ca e nevoie de mai mult decat talent prin a comunica . Ci curaj, minte ca asta ne trebuie cel mai mult si cunostinte . Daca nu ai asa ceva , nu inteleg de ce mai incerci sa comunici cu noi asa .

Fi creativ , inspirate , nu copia ci fa din alt text vazut unul mai elaborat , sa iti placa si tie si noua .
Hai sa fim prieteni .
Alle , incearca sa ii modifici si lui textul daca nu e convenabil , si George vezi sa nu faci spam.
Smileurile trebuie puse ori de la forum , ori sa te chinui sa descri expretia fetei. Uitate in oglinda si incearca sa descrii cea ce vezi :) .
Sus In jos
Continut sponsorizat





O regula noua Empty
MesajSubiect: Re: O regula noua   O regula noua Icon_minitime1

Sus In jos
 
O regula noua
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Regula Medalii
» Vreau o sectiune noua.

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: ๑۩۞۩๑Forum๑۩۞۩๑ :: ❤Administrare❤ :: ❤Regulament.❤-
Mergi direct la: