Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Evaluările naţionale. Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Evaluările naţionale. Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Evaluările naţionale.

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Joi Iun 16, 2011 3:48 am

Nu ştiu voi ceilalţi, dar mie testele astea mi se par o porcărie aa . Adică era mult mai ok dacă se dădeau examenele la ce liceu doreai să intri. Chestia asta e stresantă rău. Adică tot anu' am stat într-o stare aiurea totală de frică, gen "vaii, ce ne vom face la examene" iar de când a început luna iunie s-a agravat mai tare. Eu una sunt super speriată de ele, mai ales de cel la mate unde sunt bâtă aa. Pălăria mea, notele de la testele astea vor scădea super grav media generală 5-8. Noroc totuşi că s-au scos tezele cu subiect unic că dacă mai erau şi alea o beleam şi mai rău.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Joi Iun 16, 2011 3:50 am

Eu nu am ce sa spun. Inca nu sunt a 8 ca sa vorbesc despre el.
Dar cred ca stiu deja cum e. :|.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Andreeeaaa:x
Nivel 1
Nivel 1
Andreeeaaa:x


Reputatia : 40
Mesaje : 21
Bani Bani : 53021
Reputatie : 0
Data de inscriere : 13/06/2011

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 11:02 pm


Da bai,frateee....
Dnee`pff` examenelee masii`...
La toti vor stricaa meddiilee,daca nu iau notaa "maree"..
In fiine,baftaa lorr.`
Mai e putin[pt cei care nu sunt a8-a] si vom fii si noi in locul lor..
Poatee dam` alt ceva si nu dam examenele asteaa..:-j.

Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Lun Iun 20, 2011 2:54 am

Voi daţi şi mai greu :-j. Vouă vă va băga testul PISA. Veţi da la română, matematică, georgrafie, istorie, biologie, fizică şi chimie, plus un test la informatică :-j. Oricum, eu sunt hapyyyy, am scăpat de un examen, mai am unu. Dacă iau 5 la mate, dau baieram în iarba mea =)).
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Lun Iun 20, 2011 5:47 am

Eu una nu ma supar acum ca am vazut ce usoara a fost testarea la romana iar la mate nu ma tem, doar ca parteanasoala este ca se aduna cu media pe lasel 5-8 si daca i-au nota mai mica de 7 in una amandoua nu pot intra la liceul care vreau eu plange
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Lun Iun 20, 2011 5:58 am

Da, chiar a fost uşor la română. Când ne-a dat subiectele gândeam ceva gen "Oh, păi şi ce o să fac? Că termin repede, pana mea. Plec eu prima, moţ?"
Da' după ce am terminat A'urile de la ambele subiecte, mă blocasem la primul B, ăla cu basmul :)). Şi din nou era ceva gen "Firai a dracu viaţă. Ce ziceam eu? Că plec prima?" =)). Oricum, până la urmă am făcut totul şi am scăpar #:-s. Dar cum am zis, dacă iau 5 în evaluarea de la mate, dau baieram mare =)). Invit toată strada :)).
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Lun Iun 20, 2011 8:30 am

Nici eu nu sunt as la compuneri, am facut doar una (pe aia cu basmu) si nici nu a iesit cine stie ce ,iar pe cealalta nu am facut-o de loc(lipsa timpului) dar nu ma plang daca pierd un punct jumate. De asta nu mai pot eu. offf Si la mate cred case va intampla la fel (voi ramane in criza de timp).
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Lun Iun 20, 2011 8:34 am

Am avut timp, chiar am terminat cu juma' de oră înainte să se termine tot. Am făcut repede subiectele de la ambele A'uri şi apoi am stat ceva mai mult până i-am dat primului B de cap, dar la al doilea a mers totul rapid, că aveam în cap un post de la rpg cu descriere :)).
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Sam Iun 25, 2011 3:30 am

M-am razgandit, sunt total de acord cu tine Alle in legatura cu porcariile astea nationale, sa le ia mama naibi.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Sam Iun 25, 2011 5:05 am

Note mici, ceva? Eh, nici eu nu pot spune că am făcut de 10, dar sunt mulţumită, căci am licee super bune cum sunt Caragiale, Rosetti, Jean Monet unde mă pot duce pentru că am medie :)).
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Sam Iun 25, 2011 6:32 am

La romana nu ma plang dar la mate 5.60 O_O nervos eu sa iau nota asa mica la mate?, nu cred pana nu vad cu ochi mei, coega mea de clasa care a fost la scoala unde am dat tstele ca sa vada notele m-a sunat si mi-a zis ca am luat 6.60 la mate dar cand azi cand mama l-a sunat pe fostu meu diriginte cica am luat 5,60 acum eu pe cine drak sa cred? daca nu intru la nenorocitu ala de liceu cu media 7,8444444444444444444444444444444. Am sa ma bag la agro-turism.
Rugativa pentru mine sa intru pleaseee
Sus In jos
02gold23
Nivel 2
Nivel 2
02gold23


Zodiac : Pesti Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 99
Bani Bani : 54349
Reputatie : 1
Data de inscriere : 07/07/2011
Varsta : 28

Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1Vin Iul 08, 2011 1:28 am

Afurisite evaluari nationale...La mate (uimitor pentru moi) am luat o nota mai mare ca la romana. Dar facusi contestatie, pentru ca era prea mica... Acum sper saintru unde vreau si daca nu intru. Soarta!:-j
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro/
Continut sponsorizat





Evaluările naţionale. Empty
MesajSubiect: Re: Evaluările naţionale.   Evaluările naţionale. Icon_minitime1

Sus In jos
 
Evaluările naţionale.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: ๑۩۩.Fun.۩۩๑. :: ๑۩۩.Fun.۩۩๑. :: ❤School❤-
Mergi direct la: