Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Va luati dupa moda? Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Va luati dupa moda? Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Va luati dupa moda?

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Va luati dupa moda? Empty
MesajSubiect: Va luati dupa moda?   Va luati dupa moda? Icon_minitime1Lun Iun 13, 2011 6:03 am

Voua va alce sa fti mereu la moda sau aveti un stil propriu?
Rin se imbraca cu cei cade la mana de cele mai multe ori asa ca nu prea respect moda ^^' Si nimeni nu a comentat nimica pana in momentul de faa ca "Hei! Uite cum se imbraca aia!"
Sus In jos
Juri
Nivel 2
Nivel 2
Juri


Reputatia : 30
Mesaje : 73
Bani Bani : 52320
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/06/2011

Va luati dupa moda? Empty
MesajSubiect: Re: Va luati dupa moda?   Va luati dupa moda? Icon_minitime1Sam Iun 18, 2011 12:06 pm

Chestia cu moda e o prostie! Serios. Moda vine şi pleacă -.-" eu mă îmbrac cu ce-mi pică în mână, bine le asortez că deh, dar cum am zis, urmatul modei e o pierdere de timp şi de bani. :] şi chestia cu părerea lumii şi blah blah, hmm unora le pasă de asta ,dar mie personal nu prea. Fiecare decide cum se îmbracă.
Sus In jos
Harajuku-chan
Nivel 3
Nivel 3
Harajuku-chan


Mesaje : 111
Bani Bani : 54449
Reputatie : 0
Data de inscriere : 07/07/2011

Va luati dupa moda? Empty
MesajSubiect: Re: Va luati dupa moda?   Va luati dupa moda? Icon_minitime1Vin Iul 08, 2011 12:51 am

Nu stiua de ce dar imi place sa vad ce mai e nou in moda,desi nu sunt ca alte colege gen ,,Hey,port si eu asta,ca asa e la moda!"..cum e acum cu salvarii ( pantaloini de pijama mai pe inteles [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ) In Calatrasi toate fetele poarta asta chiar daca arata hidos si iti da un aspect parca ai facut pe tine.

Oricum eu prefer stilul meu,blugi si tricouri.(vai ce stil original [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] )..Dar oricum e cam greu sa iti faci propriul stil ..in Romania [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ..Ori te iei dupa moda,ori porti fusta/blugi si tricou pentru ca orice pui in plus lumea va intoarce capul dupa tine sa stige ,,ce ciudat e imbracata aia" si eu Nu vreau sa am parte de asemenea experiente( pentru ca mi-ar placea sa port ceva..emo,sau decora [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] cu mii de clame in par sau bretonul pe ochi)
Sus In jos
http://www.jumatate-de-creier.blogspot.com
02gold23
Nivel 2
Nivel 2
02gold23


Zodiac : Pesti Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 99
Bani Bani : 54349
Reputatie : 1
Data de inscriere : 07/07/2011
Varsta : 28

Va luati dupa moda? Empty
MesajSubiect: Re: Va luati dupa moda?   Va luati dupa moda? Icon_minitime1Vin Iul 08, 2011 12:58 am

Moda? Ce e aia? Je are stilul propriu (clasic pentru scoala, casual pentru restul timpului) si nu as purta nici moarta pantalonii aia de pijama. Cand pe cineva imbracat asa, nu ma pot controla si pur si simplu ma stramb. Pentru ca arata...o-ri-bil. Si de moda nu tin seama niciodata. Adica citesc revistele de moda si astea, dar nu tin cont de sfaturile alea. :-j
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro/
Noel
Nivel 1
Nivel 1
Noel


Zodiac : Rac Zodiac chinezesc : Tigru
Mesaje : 44
Bani Bani : 50313
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 26

Va luati dupa moda? Empty
MesajSubiect: Re: Va luati dupa moda?   Va luati dupa moda? Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 8:46 am

Dumy are propriul stil de exemplu blugi pana si tricouri cu hanoracuri si cu pantofi cu toc:x prefer pantopii sa fie cu toc maxim 6 cm am stilul propriu si nu ma plang lumea se uita la mine ca orice om...nu-mi place sa port pantalonii de pijama arat urat si nu-mi arata figura.
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Va luati dupa moda? Empty
MesajSubiect: Re: Va luati dupa moda?   Va luati dupa moda? Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 9:35 am

Cum sa porti pantalonii de pijama in public? moare de ras
Sus In jos
Noel
Nivel 1
Nivel 1
Noel


Zodiac : Rac Zodiac chinezesc : Tigru
Mesaje : 44
Bani Bani : 50313
Reputatie : 0
Data de inscriere : 17/07/2011
Varsta : 26

Va luati dupa moda? Empty
MesajSubiect: Re: Va luati dupa moda?   Va luati dupa moda? Icon_minitime1Vin Aug 05, 2011 12:04 pm

lumea poarta in public pantalonii de pijama(celor care le place)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Va luati dupa moda? Empty
MesajSubiect: Re: Va luati dupa moda?   Va luati dupa moda? Icon_minitime1

Sus In jos
 
Va luati dupa moda?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: *•.¸♥¸.•*Fetee*•.¸♥¸.•* :: *•.¸♥¸.•*Fetee*•.¸♥¸.•* :: ❤Moda❤-
Mergi direct la: