Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth  Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth  Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
02gold23
Nivel 2
Nivel 2
02gold23


Zodiac : Pesti Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 99
Bani Bani : 54349
Reputatie : 1
Data de inscriere : 07/07/2011
Varsta : 28

You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth  Empty
MesajSubiect: You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth    You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth  Icon_minitime1Vin Iul 08, 2011 12:18 am

Da mi-am tras junal...pe care o sa-l incep cu un citat...ca si restul postarilor in el, pentru ca iubest de expresii frumoase.

Easy to find what's wrong, harder to find what's right.

Cer albastru, soare, caldura. Ceea ce rezulta la nefericirea mea. Urasc caldura. Prefer sa fie inorat si frig si mai ales sa ploua. inimaa Ador ploaua de cand m-am nascut, ma rog si apa in general dar nu stiu sa inot. O fi din cauza zodiei? Hmm...chestiia cu dualitatea se explica, pestii sunt duali...Iar filozofez si uit de ce dumnezeu sunt aici. E abia inceput de zi, deci cu exceptia insignifiantului detaliu ca bunicamea m-a enervat (ca in fiecae dimineata deci e ceva obisnuit) si faptul ca ascult Nightwish si Tarja Turunen in prostie...nu s-a intamplat nimic important. Ca am gaist un "Theme Song" pentru Lifaem e un lucru important? Hmm...cred ca e. Poate da, poate nu. Iar filozofez...mai bine inchei sa nu va plictisesc.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



P.S.: Nu da-ti click, site-ul este inventat si va fi un fel de semnatura a mea.
Sus In jos
http://animeneko.forumz.ro/
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth  Empty
MesajSubiect: Re: You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth    You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth  Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 10:39 am

Descrierea zodiei

Zodie feminina de apa, predominant emotionala, psihica, guvernata de planeta NEPTUN, planeta care sporeste imaginatia, intuitia, simtul premonitiei, sensibilitatea, receptivitatea, dar si naivitatea, influentabilitatea, nehotararea, obsesiile, lipsa de simt practic, maniile, depresiile, idealismul.

Nativul in Pesti este impresionabil si compasiv, bland si amabil, visator si idealist. Cel nascut in Pesti este prea sensibil la influentele si nevoile celorlalti, incat ar fi capabil de adevarate sacrificii pentru cei care ii cer ajutorul, exagerand chiar in aceasta privinta. Este omul care e capabil sa se dedice o viata binelui altuia fara sa il intereseze propria bunastare. Compasiunea sau afectiunea pentru ceilalti este fara limite la Pesti. Are o fire foarte schimbatoare, cu toane si capricii, cu mari modificari de dispozitii de la o clipa la alta, de aceea nu se poate baza nimeni pe el. Nu e in stare sa spuna adevarul crud in fata ci o face cu multa discretie si subtilitate, disimulandu-se in spatele multiplelor masti sau personalitpati pe care le poate dezvolta. Este un om fragil de felul sau, nu este foarte rezistent la boli, dar cel mai sensibil punct este sistemul nervos, care poate fi adeseori victima bolilor sau dependentelor de tot felul (inclusiv vicii). Pestele doreste sa fie mereu in preajma cuiva: partener de viata, familie, prieteni, pentru ca nu suporta singuratatea si simte in permanenta nevoia de a fi de ajutor. Poate avea talente deosebite in domeniul artelor (mai ales actorie) dar si in domenii ce necesita calitati de vindecator. Are tendinta de a se ingrijora excesiv de mult pentru unele probleme, ceea ce poate naste tendinte spre paranoia sau manii intense. Se poate rupe cu totul de realitate si sa traiasca intr-o lume utopica, fiind semnul cel mai visator dintre toate. Pentru ca e mereu cu gandul dus, traind intr.-o lume rupta de realitate, poate rata sanse importante in viata de zi cu zi si poate suferi mari deziluzii cand va intelege realitatea.

Compatibilitate cu alte zodii
EXCELENTA (100%) - Pesti, Rac, Scorpion
BUNA (80%) - Taur, Capricorn
DELICATA, RISCANTA (60%) - Gemeni, Sagetator
DIFICILA, DAR INTERESANTA (50%) - Fecioara
DIFICILA, CU DATORII KARMICE (20%) - Balanta, Leu
NERECOMANDABIL (10%) - Berbec, Varsator

Calitatile zodiei
compasiune, mister, receptivitate, intuitie, sacrificiu, senzitivitate, devotament, interiorizare, impresionabilitate, inspiratie, misticism, credinta, superstitie, imagine, clarviziune, imaginatie, sensibilitate
Defectele zodiei
nehotarare, visare, iluzie, suferinta, auto-compatimire, pasivitate, lene, abandon, renuntare, nesiguranta, influentabilitate, credulitate, naivitate, lipsa de spirit practic, lipsa de realism, idealism, melancolie, depresie, tradare, fuga, instabilitate, deruta, pesimism, negativism, neputinta, teama, panica, timiditate
Verbul caracteristic A crede. CRED.
Motto-ul zodiei "Ma eliberez de orice forma de limitare, dezvoltand o incredere nelimitata in mine si in potentialul meu intuitiv, inspirat si creator."


Ma bag si eu in seama, dar nu m-am putut abtine doar sunt zodia leu.
Sus In jos
 
You should know how to corner an animal like a fox, we have a tendency to show our teeth
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: *•.¸♥¸.•*Fetee*•.¸♥¸.•* :: *•.¸♥¸.•*Fetee*•.¸♥¸.•* :: ❤Jurnale❤-
Mergi direct la: