Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Personajul lui Rin Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Personajul lui Rin Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Personajul lui Rin

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Personajul lui Rin Empty
MesajSubiect: Personajul lui Rin   Personajul lui Rin Icon_minitime1Lun Iun 13, 2011 2:14 am

Va anunt de acum ca personajul (infatisarea) este "plagiat sa zic asa dintr-un anime dar "povestea" pe care o scriu eu este originala+ cate ceva dn Fairy Tail.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nume: Rin Himeji

Varsta: inplineste 15 ani pe 11 august

Trecut: Aceasta este fica unui mare mag foarte cunoscut ce folosea magie neagra, el a fost practic posedat de rau din aceasta cauza iar la natere Rin ar fi trebuit sa fie asasinata dar ea a fost salvata in ultimul moment de un barbat pe nume Ezel ce a crescuto si a avut grija de ea. Intr-o zi (peste 8 ani) trei magicieni tineri au venit la resedinta acestuia pentru a ineplini o misiune de salvare a unor sclavi si inapoiere a averilor lor. Atunci Rin a aflat ca cel care a crescuto este un criminal si el a fost ucis de ea. (Inima ei s-a sfasiat cand a aflat ca cel care a crescut-o este un criminal). Ea l-ea zis celor trei sa spuna ca ei l-au ucis si au indeplinit misiunea. Dupa 3 ani ea s-a hotarat sa faca parte din echipa celor trei. Cu timpul a inceput sa ii placa din ce in ce mai mult de unul dintre mgicieni pe nume Leon.

Prezent (si viitor): In echipa a aparut o noua fata pe nume Lily iar lui Leon ii place e ea, sau cel putin asa crede Rin. Ea (Rin) locuieste impreuna cu Leon intr-un apartament modest deoarece nu avea unde sa stea ca sa fie aproape de gilda Little Star (gilda= un loc unde se aduna maicieni care se inteleg bine si unde li se dau misiuni care sunt platite cu bani, in gilda se pot forma mai multe echipe de magi, exista o multime de gilde [in povestea mea]).
Ea concureaza la titlul pentru cel mai puternic mag din Little Star, ca sa il poata inpresiona pe Leon dar pe parcurs apar dificultati.

Puterea: ea este singurul mag ce poate folosi magia neagra fara sa fie posedata de rau (cand isi foloseste magia culoarea ochior ei devine rosie ca sangele). Cand a reusit sa foloseasca codul 1001 (o vraja foarte puternica) ea a fost numita oficial un "locotenent intunecat".

Familie: Little Star este familia ei.

Porecla: Nufar negru


Poate voi pune imagini si cu celelalte personaje.


Ultima editare efectuata de catre Rin in Sam Iun 18, 2011 9:34 am, editata de 1 ori
Sus In jos
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Personajul lui Rin Empty
MesajSubiect: Re: Personajul lui Rin   Personajul lui Rin Icon_minitime1Lun Iun 13, 2011 2:41 am

Frumoasa poza. Eh la imbracaminte infatisar, culoarea parului si chiar si la nume seamana oarecum cu u npersonaj din anime-ul preferat mie. Dar nu seamana la stilul coafurii.
Pe scurt, nu stiu din ce anime ai luat-o, dar sa zic asea parca ar fi verioara lui Ran din Urusei Yatsura, desi Ran nu are nici o verisoara, vorba vine :)
Sus In jos
 
Personajul lui Rin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Personajul lui Dumy
» Lui Alle nu ii place personajul meu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: | RPG World | :: ۩๑.Inscriere.๑۩ :: ❤RPG❤-
Mergi direct la: