Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Un pterodactyl in oras  Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Un pterodactyl in oras  Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Un pterodactyl in oras

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Mar Iul 05, 2011 4:35 am

Mergeam pe bulevard si tocmai eram langa un hotel unde vazusem ca niste indivizi mascati tocmai jefuisera hotelul. Atunci ma infurii si incep sa ii alerg. Alergau insa mult mai repede decat mine si atunci imi du seama ca ii pot ajunge intr-un singur mod. Imi amintesc de una din puterile mele speciale dar ins si de vorba maestrului meu care imi spusese ca acea putere consuma o mare cantitate de nergie si ca nu sunt pregatita inca. Dar in fine ce rau se putea intampla? Asa ca ma gandesc sa imi activez genele de reptila.
-Hai Dino, eu sunt din patrula Dino, 220 milioane de ani in urma erou preistoric. O data rostite aceste cuvinte, devin un Pterodactyl. Acum nu mai eram Invader Lamu ci eram Elektra.
Acei indivizi se urca in masina si demareaza in tromba, gonind cu peste 100 la ora in oras, eu insa ii urmaresc din zbor.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 11:43 pm

Roveleta
Hei,cine , ce , cum,de ce,spuse fata uitandu-se ca vanzatoarea nu ii daduse 2 monede.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 2:33 am

-Imi pare rau, dar mai mult nu am sa iti dau restul. Tocmai am predat banii.
Tocmai atunci intra pe usa 3 indivizi mascati.
-mainile sus, nu misc nimeni, toti banii in csac.
-Baieti v-ati ales un moent cam prost. Poate daca ajungeati mai repede cu 5 minute ati fi castigat ceva. Nici fetei nu am avut sa ii da tot restul. Spuse vanzatoarea. Atunci unul dintre hotii mascati se apropie de fta si ii puse pistolul la gat.
-Da banii incoa. Sper ca macar sa imi ajunga de o sticla de Whisky.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 2:44 am

Nu ar fii trebuit sa faci asta amice,spuse fata.
Isi spropie mana de inima iar toate pistoalele zbura fiecare la gatul celui care il tinea.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 3:03 am

Urmarindu-i pe cei 3 ajung si eu la magazinul unde intrasesera. Eram in forma de pterodactyl, mare de 16 metri lungime si 4 inaltime.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 3:07 am

Se intoarse la hot si spuse:
Vroiai sa tragi?
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 3:21 am

-Da si chiar asta o sa fac acum. Spuse el si trase un glont. Eu sparg vitrina magazinului si blochez glontul cu o aripa. Glontul se infipse in aripa mea.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 3:54 am

OOC:George,pistolul era magic,tragea doar in capul infractorilor.
BIC:Statu linistita si nu spuse nimic.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
George
Nivel 7
Nivel 7
George


Reputatia : 40
Mesaje : 352
Bani Bani : 65793
Reputatie : 2
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 6:07 am

OOC: Eu ma gandisem ca erau pistoalele normale ale infractorior si ca unul din ei scosese un alt pistol.
BIC:
Stateam in forma de pterodactyl si maraiam la infractori.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1Lun Iul 18, 2011 10:34 am

OOC:Ok.
BIC:Huh,bine,daca astea iti sunt ultimele cuvinte..spuse si facu o magie ,dupa care toate pistoalele disparura.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Un pterodactyl in oras  Empty
MesajSubiect: Re: Un pterodactyl in oras    Un pterodactyl in oras  Icon_minitime1

Sus In jos
 
Un pterodactyl in oras
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: | RPG World | :: ●Citty● :: ❤Hotel❤-
Mergi direct la: