Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Pe scurt... Lola... :D.. Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Pe scurt... Lola... :D.. Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Pe scurt... Lola... :D..

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Ket@mine
Nivel 1
Nivel 1
Ket@mine


Reputatia : 10
Mesaje : 21
Bani Bani : 49457
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/06/2011

Pe scurt... Lola... :D.. Empty
MesajSubiect: Pe scurt... Lola... :D..   Pe scurt... Lola... :D.. Icon_minitime1Sam Iun 25, 2011 9:46 am

Buna.... Lola e pe val si are chef de prostii... bine... nu va ganditi la prostii din alea :D...
Prin urmare si asa dar... sunt noua \:D/
Prefer sa mi se spuna Lola si nu Biscuit sau Biscuite...
Numele meu real este.... e biscuiti... pe cine sa mai intereseze si ala =))
Am 15 ani....:D
Ador muzica rock...clasica si epica ( nu intrebati ce e aia :X xD)
Sunt o fire zapacita.... (cam prea zapacita)
Imi place sa desenez... sa dansez... sa ma plictiesc... sa sacai o "capra" .... ce mai imi place?... sa ma plictisesc.... Nu mai stiu...
Sa folosesc foarte multe de suspensie .... care deobice inlocueste virgula :D =))
Sa folosesc o tona de emoticoane.... deobicei codurile de pe mess :D si mai exista momente in viata mea cand ma intreb daca lumea va intra in criza de emoticoane... dar daca se intampla, Lola nu stie nimic :D
Urasc: Sa ma plictisesc ( da da... ciudata 8-|)... o parte din fostii colegi de clasa.... sa nu am unde posta.... Mmmmm... Nu mai stiu ...
About Me: Sunt cam incapatanata, rea si sadica >:).... dar am si un suflet pur si inocent iar cand ma privisti iti creste glicemia de dulce ce sunt ;)) :o3
Asa... cat despre restul?... Pooooi sunt o perfectionista. Cand caut poze, desenez sau oricealtceva fac ( asta nu include themela la mate/romana/etc sau invatatul) sunt in cautarea perfectiuni.... Desi stiu ca nu exista... totusi eu o gasesc mereu in viziunea mea..
Ador sa joc rpg :-j.... adica mai joc rpg pe inca vreo cateva situri dar asta doar din plictiseala si cred (presupun) ca stiu sa joc :D. Iar eu cand sunt plictisita simt cum mi se rup oasele :| si trebuie sa imi caut de lucru.... desi nu prea gasesc :D
Aaaaaaah... era sa uit.... URASC sa fiu singura on pe un site ( de ex acuma ( cand scriu :D)) sau sa nu am unde posta.... deci... pls... din tot sufletelul meu pur si inocent sa fiti si voi on mai tot timpul.... adica mereu =))... adica nu chiar mereu.... ati inteles voi
With Love... LoLa <3


Leter edit:
Imi da si mie careva linkul cu fisa care trebuie respectata pt creeara unui personaj? :| :o3
Sus In jos
¥υüкi
Nivel 4
Nivel 4
¥υüкi


Reputatia : 40
Mesaje : 189
Bani Bani : 60711
Reputatie : 17
Data de inscriere : 16/06/2011

Pe scurt... Lola... :D.. Empty
MesajSubiect: Re: Pe scurt... Lola... :D..   Pe scurt... Lola... :D.. Icon_minitime1Sam Iun 25, 2011 10:26 am

La personaj își poți face fișa cum vrei..mda:|||: , știu e aiurea but..nu e nici o regulă legată de asta.

Puls

WELCOME!
Sus In jos
http://imitation-black.forumgratuit.ro/forum
Ket@mine
Nivel 1
Nivel 1
Ket@mine


Reputatia : 10
Mesaje : 21
Bani Bani : 49457
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/06/2011

Pe scurt... Lola... :D.. Empty
MesajSubiect: Re: Pe scurt... Lola... :D..   Pe scurt... Lola... :D.. Icon_minitime1Sam Iun 25, 2011 10:46 am

Arigato ^^...
Cat despre pers... am reusit :D....
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Pe scurt... Lola... :D.. Empty
MesajSubiect: Re: Pe scurt... Lola... :D..   Pe scurt... Lola... :D.. Icon_minitime1Sam Iun 25, 2011 10:50 am

Hehe, welcome here, have fun and alea alea, şti şi tu :)). Păi aveam cam multe în comun ;)) şi asta mă cam bucură ;;). Sper s îţi placă forumul nostru şi să-ţi faci mulţu prieteni ^^.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Ket@mine
Nivel 1
Nivel 1
Ket@mine


Reputatia : 10
Mesaje : 21
Bani Bani : 49457
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/06/2011

Pe scurt... Lola... :D.. Empty
MesajSubiect: Re: Pe scurt... Lola... :D..   Pe scurt... Lola... :D.. Icon_minitime1Sam Iun 25, 2011 10:52 am

Eh.... epic :)..
Da... Sper.... Adica nu ca sper... Vreau :>
Sus In jos
Otravaa'
Nivel 0
Nivel 0
Otravaa'


Reputatia : 30
Mesaje : 11
Bani Bani : 50447
Reputatie : 2
Data de inscriere : 11/06/2011

Pe scurt... Lola... :D.. Empty
MesajSubiect: Re: Pe scurt... Lola... :D..   Pe scurt... Lola... :D.. Icon_minitime1Dum Iun 26, 2011 4:09 am

Welcome , multe posturi , etc , etc .
Sper ca`ti place forumul :>
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Pe scurt... Lola... :D.. Empty
MesajSubiect: Re: Pe scurt... Lola... :D..   Pe scurt... Lola... :D.. Icon_minitime1Dum Iun 26, 2011 5:58 am

Bine ai venit Lola. Vad ca nu ti-a pus nimeni intrebari pana acum (norocul lui Rin)
1 Cum ai aflat de forum?
2 Care e culoarea ta preferata?
3 Care e cel mai interesant lucru la tine?
Sper sa fii actuva.
Sus In jos
Ket@mine
Nivel 1
Nivel 1
Ket@mine


Reputatia : 10
Mesaje : 21
Bani Bani : 49457
Reputatie : 0
Data de inscriere : 25/06/2011

Pe scurt... Lola... :D.. Empty
MesajSubiect: Re: Pe scurt... Lola... :D..   Pe scurt... Lola... :D.. Icon_minitime1Dum Iun 26, 2011 8:36 am

Mmmm.... Mdeah... Scuzati... greseala mea.... Am uitat sa mentionez :D...
1. Simplu... am vazut bennerul vostru pe un alt site [parteneriat]
2. Nu am o culoare preferata... Pt mine culorile imi caracterizeaza stare de spirit deci....
3. Desenul... cred o.O
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe scurt... Lola... :D.. Empty
MesajSubiect: Re: Pe scurt... Lola... :D..   Pe scurt... Lola... :D.. Icon_minitime1

Sus In jos
 
Pe scurt... Lola... :D..
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: ๑۩۞۩๑Forum๑۩۞۩๑ :: ❤Bien Venue❤ :: ❤Bien Venue.❤-
Mergi direct la: