Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Hayden Lawrence
Nivel 2
Nivel 2
Hayden Lawrence


Reputatia : 40
Mesaje : 56
Bani Bani : 51790
Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 1:56 am

Buuna!!!
Sunt Miha,am 18 ani(deabea impliniti),sunt din Resita....IUBESC VIATA!!! si...numai stiu ce sa zic!=))

dupa cum ati observat MEGA-FANA DECLARATA ROBOTZI!!!

daca aveti intrebari...intrebati! xD
Sus In jos
¥υüкi
Nivel 4
Nivel 4
¥υüкi


Reputatia : 40
Mesaje : 189
Bani Bani : 60711
Reputatie : 17
Data de inscriere : 16/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 1:57 am

Și tu? rade Sau mă rog, cine nu-i...
Ok , intrebări:

Care e replica ta preferată robotzi?da episodul?
Kpop asculti?
Ce părerea ai despre hard-rock(gen black veil prides)?
Sus In jos
http://imitation-black.forumgratuit.ro/forum
Hayden Lawrence
Nivel 2
Nivel 2
Hayden Lawrence


Reputatia : 40
Mesaje : 56
Bani Bani : 51790
Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 2:08 am

OMFG!! ai ador pe BVB!!! :X si dear...de la hard rock la screamo,dub step si d`n
`b ascult cam...TOT!

ei bine da...cine nu adora RObotzii acum!!! ce fain era iarna asta cand nimeni nu stia de ei:))
episodul preferat din robotzi...asta e chiar greu! Primele sunt geniale!...ai fi aia cu Paralele..."sti fatha?nu stii ca esti proasta!"
Kpop...nu chiar...prietena mea e inebunita de BigBang 8-|
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 2:12 am

Heiii, welcome here >:d<. Nu prea ştiu ce să spun, la ora asta sunt paralelă :)). Să te distrezi printre noi xD.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Hayden Lawrence
Nivel 2
Nivel 2
Hayden Lawrence


Reputatia : 40
Mesaje : 56
Bani Bani : 51790
Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 2:18 am

Mersi Alle. Si e ok ba!! eu sunt paralela mai mereu :">
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:19 am

Iaaiii..Alta obsedata de robotzi:X: ., iti raspunde alta obsedata de robotzi rade
Dar cel mai frumoss,un nou user.
O intrebare:Ce iti place la forum?
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Hayden Lawrence
Nivel 2
Nivel 2
Hayden Lawrence


Reputatia : 40
Mesaje : 56
Bani Bani : 51790
Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:29 am

Deocamdata cam tot! E cam foarte vesel pentru gusturile mele dar e ok. "cand e criza ne adaptam" :]]] da` e bine ca e vesel.la cate porcarii triste vezi zilnic pe strada e bine sa te mai inveseleasca ceva :x

Good job!

EDITH:
Teehee...am uitat sa scriu lucrurile comune.Culorile preferate: rosu si negru(desi a inceput sa ma atraga verde si albastru),imi place sa fac bratari(din atze asa numite si friendship bracelet),ador mangaurile si animeurile, am fost o mega fana J-rock(Nightmare& Gazette rulezzz) desii am lasato mai moale cu j-rockul si sunt un SOARECE de bibleoteca(mereu ai uimesc pe unii cum termin o carte de 350 pag in 3-4 ore). Plus ca am toata seria Academia Vampirilor, 6 carti din seria Jurnalele vampirilor, 6 carti din Casa Noptii si cele 3 carti aparute(momentan) din Georgina Kinkaid Series.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 4:40 am

Vaiii, geamănea mea de mult pierdută O_O. Pfoa' satană ce mult ne asemănăm <3. Deci nu-mi vine să cred câte avem în comun :)). Serios. Şi eu îs şoarece de bibliotecă ;)).
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Hayden Lawrence
Nivel 2
Nivel 2
Hayden Lawrence


Reputatia : 40
Mesaje : 56
Bani Bani : 51790
Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 4:43 am

Da??? Ce biine!!! <3

Momentan citesc partea a 3-a din Millenium(are 800 de pagini) :x si mai trebuie sa imi iau partea 7 din Jurnalele Vampirilor si partea 7 din Casa Noptii.

Multi zic ca sunt nebuna pentru ca arunc atatia bani pe carti.Dar nu imi pasa...pana acum am carti in valoare de 15 milioane.Ma simt mai bine prin faptul ca am cartile decat daca as avea banii.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 4:45 am

Şi eu cred la fel <3. Şi îmi prinde bine că citesc. Mi-am dezvoltat capacităţile mintale şi acum scriu mai bine şi mai dezvoltat xD. Plus că ai ce învăţa din cărţi.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Hayden Lawrence
Nivel 2
Nivel 2
Hayden Lawrence


Reputatia : 40
Mesaje : 56
Bani Bani : 51790
Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 5:32 am

E logic ca iti dezvolti si vocabularul si modul de a scrie daca citesti mult.
Ai mei zic ca innebunesc de la atata citit :D
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 5:43 am

Mama nu, tata da 8-|. Mama e super mulţumită, pentru că prefer uneori să stau în casă şi să citesc decât să ies afară.
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Hayden Lawrence
Nivel 2
Nivel 2
Hayden Lawrence


Reputatia : 40
Mesaje : 56
Bani Bani : 51790
Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 5:48 am

La mine mama ar prefera sa merg la discoteca (:-&)
bunica era multumita dar dupa un timp a inceput si ea sa zica sa las cartile ca o iau razna.Si nu am luato inca...doar miam dezvoltat imaginatia si sunt deschisa la orice.
Sus In jos
La la la . ~
Nivel 4
Nivel 4
La la la . ~


Reputatia : 40
Zodiac : Sagetator Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 184
Bani Bani : 60146
Reputatie : 64
Data de inscriere : 13/06/2011
Varsta : 27

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 5:50 am

Păi aşa e. Tocmai de aia nu mi-e frică mie la română. Pentru că mă bazez :)). Mâine abia aştept la examen :)).
Sus In jos
http://gen-eu-si-cu-mine.blogspot.com
Hayden Lawrence
Nivel 2
Nivel 2
Hayden Lawrence


Reputatia : 40
Mesaje : 56
Bani Bani : 51790
Reputatie : 4
Data de inscriere : 19/06/2011

Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 6:00 am

Pai veeezi?? cititul e bun..si nu iti distruge ochii(asa repede) ca atunci cand citesti la calculator.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Empty
MesajSubiect: Re: Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))   Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:)) Icon_minitime1

Sus In jos
 
Barman hai cu m**a!Bumtzi Bumtzi:))
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: ๑۩۞۩๑Forum๑۩۞۩๑ :: ❤Bien Venue❤ :: ❤Bien Venue.❤-
Mergi direct la: