Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Too tragic to stay with you. Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Too tragic to stay with you. Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Too tragic to stay with you.

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Juri
Nivel 2
Nivel 2
Juri


Reputatia : 30
Mesaje : 73
Bani Bani : 52320
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/06/2011

Too tragic to stay with you. Empty
MesajSubiect: Too tragic to stay with you.   Too tragic to stay with you. Icon_minitime1Sam Iun 18, 2011 11:52 am

Stăteam plictisită în cameră, încercând să schiţez ceva pe foile rupte din blocul de desen însă inspiraţia nu dorea să-şi facă apariţia.
"Arghh de ce nu pot să o fac?" m-am întrebat pe mine însămi mototolind o foaie şi aruncând-o peste masă încercând să nimeresc coşul de gunoi dar fără pic de noroc. Văzând isprava şi fiindu-mi lene să mă mai ridic de pe canapea m-am rezemat pe spate fixându-mi privirea în tavan şi am început să fredonez o melodie inventând priopriul meu ritm.
Sus In jos
Menah
Nivel 1
Nivel 1
Menah


Reputatia : 30
Mesaje : 29
Bani Bani : 51470
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/06/2011

Too tragic to stay with you. Empty
MesajSubiect: Re: Too tragic to stay with you.   Too tragic to stay with you. Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 2:26 am

Mergeam pe hol si am auzit un glas dragut ce veni dintr-o camera. Nu m-am putut abtine si am batut la usa respectiva.
Sus In jos
http://kyozon.forumgratuit.ro
Juri
Nivel 2
Nivel 2
Juri


Reputatia : 30
Mesaje : 73
Bani Bani : 52320
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/06/2011

Too tragic to stay with you. Empty
MesajSubiect: Re: Too tragic to stay with you.   Too tragic to stay with you. Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:21 am

M-am oprit din fredonat pentru o clipă auzind sunetul care venea de la uşă. M-am ridicat de pe canapea frecându-mă la ochi ca şi cum m-aş fi trezit din somn, şi am deschis uşa văzând persoana din faţa mea.
-Bună.
Sus In jos
Menah
Nivel 1
Nivel 1
Menah


Reputatia : 30
Mesaje : 29
Bani Bani : 51470
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/06/2011

Too tragic to stay with you. Empty
MesajSubiect: Re: Too tragic to stay with you.   Too tragic to stay with you. Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:30 am

- Hei. Scuze ca te deranjez, dar ai o voce foarte buna si cred ca m-am lasat oarecum cucerita. Pot intra ?
Sus In jos
http://kyozon.forumgratuit.ro
Juri
Nivel 2
Nivel 2
Juri


Reputatia : 30
Mesaje : 73
Bani Bani : 52320
Reputatie : 0
Data de inscriere : 18/06/2011

Too tragic to stay with you. Empty
MesajSubiect: Re: Too tragic to stay with you.   Too tragic to stay with you. Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 3:36 am

-Huh? Ah eu ..mă plictiseam doar -spusem încercând mă găsesc o scuză cât se poate de plauzibilă dar se pare că nici aia nu îmi venea în cap- şi poţi intra bineînţeles. M-am dat mai în spate deschizând uşa mai larg ca să-i fac loc fetei să intre.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Too tragic to stay with you. Empty
MesajSubiect: Re: Too tragic to stay with you.   Too tragic to stay with you. Icon_minitime1

Sus In jos
 
Too tragic to stay with you.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: | RPG World | :: ◕。Casa。◕ :: ❤Camerele Fetelor❤-
Mergi direct la: