Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Jurnalu' lu' Kitty Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Bun Venit pe forumul Beauty Girl.
Aici aveti aproape tot ce va doriti la un forum.
De la premii la mall , de la revista la RPG.
Fa si tu parte din comunitate si arata-ne ce talente ai.
Deoarece nu esti inregistrat nu poti vedea anumite sectiuni.
Jurnalu' lu' Kitty Girl_bye-1
Fa parte din minunata noastra lume
Alege dintre optiunile de mai jos!!
Beauty Girl
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Beauty Girl

Intrati pe unul dintre cele mai complete forumuri de fete din Romania. Daca esti fata si vrei sa stii ceva atunci ce mai astepti?Inregistreaza`te.Daca nu esti membru NU vezi toate categoriile.
 
AcasaAcasa  StiriStiri  GalerieGalerie  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Bine ai venit pe forum.Avem multe de impartasit cu tine.Te rog inregistreaza-te si intra in comunitate . Daca ai vreo idee pentru forum te rog spune-o.Nu mai astepta.Impartaseste sts,melodii,versuri,citate si moda cu noi.
Rugam ca partenerii acestui forum sa schimbe bannerul . Codul il puteti gasi la orice categorie. Multumesc.

 

 Jurnalu' lu' Kitty

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Jurnalu' lu' Kitty Empty
MesajSubiect: Jurnalu' lu' Kitty   Jurnalu' lu' Kitty Icon_minitime1Sam Iun 18, 2011 10:29 am

Eu sunt fata ce mereu vroia sa fe in centrul atentiei, sa fie cea mai buna si chiar eram, prietenele mele mereu se bateau pentru mine si intotdeauna vroiau sa le ajut in legatura cu ceva anume. Aveam ceva in comun cu fiecare. Ii cunosteam pe toti, dar ei nici macar acum dupa 8 ani nu au ajuns sa o cunoasca pe Kitty. Eram cea mai buna, eram, am fost si nu mai sunt.
In urma cu 3 ani tata viata mea s-a schimbat. Atunci tatal meu a plecat in strainatate si a apart un nou membru in familie, un frate mai mic. Imi era atat de dor de clipele cand mergeam si cutreeram tara cu tata, el inainte de a plecat a fost sofer pe masina mica la Dorna Lactate iar mama vanzatoare, aveam mereu tot ce imi doream. Excursii gratuite, produse lactate de toate felurile, ce isi maipoate dori cineva ca mine. Dar toate s-au sfarsit intr-o clipa.
La inceput n-a fost chiar asa rau doar ca imi lipseau cele pomenite mai sus plus timpul liber pe care acu il ierd avand grija de doi piticoti. Dupa ce s-a nascut al doi-lea frate al meu in urma cu un an, mama a inceput sa aiba probleme mintale iar toata responsabilitatea cazuse pe capul meu.
Acum am noroc a venit tata acasa dar pana cand, daca n v-a lucra bani se vor termina si el v-a fi neoit sa se mearga din nou in strainatate.
Acum viata mea este doar viruala, doar aici am prietei adevarati, doar aici ma simt eu cea care am fost in urma cu 3 ani. Aici nu mai sunt Kitty ci Rin cea plina de viata.

Huh...


Ultima editare efectuata de catre Mirria in Dum Iul 17, 2011 10:43 am, editata de 1 ori
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Jurnalu' lu' Kitty Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalu' lu' Kitty   Jurnalu' lu' Kitty Icon_minitime1Sam Iun 18, 2011 11:38 pm

Imi place "povestea ta".
P.S.:I LOVE your signature.
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Jurnalu' lu' Kitty Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalu' lu' Kitty   Jurnalu' lu' Kitty Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 1:19 am

Am exagerat putin cu dramatismul, dar e bine si asa.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Jurnalu' lu' Kitty Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalu' lu' Kitty   Jurnalu' lu' Kitty Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 1:23 am

siii.totul e adevarat?
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Jurnalu' lu' Kitty Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalu' lu' Kitty   Jurnalu' lu' Kitty Icon_minitime1Dum Iun 19, 2011 1:42 am

Da, doar ca mama a luat-o pe ulei mai rau acu' o luna jumate dar acuma a inceput sa isi revina pentru ca a fost internata la un spital, si mai am o sora mai mare cu doi ani care ma ajuta dar nu discutam una cu alta, si tata a venit acasa de doua saptmani.
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Jurnalu' lu' Kitty Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalu' lu' Kitty   Jurnalu' lu' Kitty Icon_minitime1Vin Iun 24, 2011 8:50 am

Ok, mama e acasa, mi-as fi dorit sa mai stea acolo macar o luna. Am ajuns la capitolul 170 din Fairy Tail. Azi am stal la leptop vreo 7 ore si am chef sa scriu un fic dar habar nu am ce poveste sa folosesc, nu ca nu as avea ideei, problema este ca am prea multe ideei. Stiu, voi pune un titlu, imi voi selecta personajele, timpul si spatiul iar in functie de astea voi incepe sa scriu fara vreo idee anume.
Am note de trecere, mai de tgraba de intrare la liceu, YEIIIIIIII, da Doamne sa intru, si pintre ultimi sa fiu nu imi pasa, doar sa intru!
Puffh... Dati-mi un titlu pentru un fic!
Sus In jos
Mirria
Moderator
Moderator
Mirria


Reputatia : 35
Zodiac : Leu Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 345
Bani Bani : 61374
Reputatie : 3
Data de inscriere : 11/06/2011
Varsta : 28

Jurnalu' lu' Kitty Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalu' lu' Kitty   Jurnalu' lu' Kitty Icon_minitime1Dum Iul 17, 2011 10:46 am

Vai frate, ce fericita eram eu cand a venit tata acasa si acum nustiu cum sa scap de el.

Totul despre zodia leu.
Descrierea zodiei

Zodie masculina de foc, predominant fizica, activa, guvernata de planeta SOARE, planeta care sporeste autoritatea, vointa, hotararea, vitalitatea, afectivitatea, sansa si norocul in viata, entuziasmul si generozitatea, dar si orgoliul, vanitatea, mandria, furia, egoismul, extravaganta.

Firea sa este senina si extrovertita, ceea ce il ajuta sa castige mereu in popularitate, ardenta pana la exuberanta, amatoare de placeri pana la indolenta, generoasa, teatrala, ospitaliera. Leul este romantic si sentimental, dar uneori prea naiv. Este entuziast cand lucrurile merg bine, dar la fel de descurajat cand ajunge in fata unui obstacol. Are tendinta de a face mai mult decat e cazul, devenind fie prea extravagant, fie prea generos. Este totodata si foarte incapatanat, dar nu intr-un mod neplacut, ca la alte zodii. Apreciaza ceea ce fac ceilalti pentru el si nu va uita niciodata sa rasplateasca favorurile care i s-au facut. Are gusturi alese, poate prea exagerate, fiind inclinat spre lux si cheltuieli prea mari doar pentru a forma o imagine buna in fata celorlalti. Cuvantul sau cheie este recunoasterea, de aceea Leul se simte fericit numai atunci cand i se iau in consideratie calitatile, personalitatea, autoritatea. Pentru ca lumea din jur il ridica pe un postament de laude si consideratie, se considera un membru al elitei, superior intr-o ierarhie sociala. El face regulile in lumea pe care o conduce, asteptand ca ceilalti sa le urmeze, jucandu-i jocul in totalitate. Doreste sa lase peste tot o impresie buna - chiar daca poate fi falsa la un moment dat - ceea ce il face sa devina egocentrist. Trebuie sa invete sa-si tina sub control tendintele spre incapatanare, dogmatism si sarcasm. Leul are o personalitate vibranta, marcanta, cu bune calitati de organizare si conducere, cu o perceptie acuta a problemelor financiare si un puternic simt al afacerilor.
Compatibilitate cu alte zodii
EXCELENTA (100%) - Leu, Sagetator, Berbec
BUNA (80%) - Balanta, Gemeni
DELICATA, RISCANTA (60%) - Scorpion, Taur
DIFICILA, DAR INTERESANTA (50%) - Varsator
DIFICILA, CU DATORII KARMICE (20%) - Pesti, Capricorn
NERECOMANDABIL (10%) - Fecioara, Rac
Calitatile zodiei stralucire, vointa, dragoste, incredere, siguranta, autoritate, generozitate, creatie, putere, glorie, fidelitate, aparenta, conducere, curaj, franchete, caldura, bunatate, energie, demnitate, loialitate, ambitie, expresivitate, inteligenta, sinceritate, romantism, iubire, noroc
Defectele zodiei aroganta, egocentrism, dominare, orgoliu, laudarosenie, lene, teatralitate, snobism, grandomanie, influentabilitate, credulitate, naivitate
Verbul caracteristic A voi. VREAU.
Motto-ul zodiei "Ma individualizez si gasesc sursa iubirii in mine. Devin constient ca sunt un creator."


Valeleu, la liceul unde merg eu trebuie sa port uniforma.
Vineri am mers cu tractorul si m+am bronzat pe maini (mai precis m+am ars) Nu am mai mers cu tractorul de 3 ani.

Si de ce am lipsit doua zile de pe forum, prima zi: A plecat sormea la polog si mi-a luat modemu' (o omor (psihic) intro zi), si a doua zi m-a obligat tata sa merg eu la fan, partea buna am mancat paltinele si am mers cu tractorul.
Sus In jos
Inna
Admin
Admin
Inna


Reputatia : 40
Mesaje : 989
Bani Bani : 79009
Reputatie : 6
Data de inscriere : 09/06/2011

Jurnalu' lu' Kitty Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalu' lu' Kitty   Jurnalu' lu' Kitty Icon_minitime1Lun Dec 26, 2011 7:31 am

Dar acum ce scuza mai ai?
Nu mai spui ce sa mai intamplat?
Sus In jos
https://beautygirl.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Jurnalu' lu' Kitty Empty
MesajSubiect: Re: Jurnalu' lu' Kitty   Jurnalu' lu' Kitty Icon_minitime1

Sus In jos
 
Jurnalu' lu' Kitty
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Hy-a kitty is here

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Beauty Girl :: *•.¸♥¸.•*Fetee*•.¸♥¸.•* :: *•.¸♥¸.•*Fetee*•.¸♥¸.•* :: ❤Jurnale❤-
Mergi direct la: